Hlavní navigace

O webu reality-show Trosečník v režii portálu Centrum

Jiří Macich ml.

V sobotu 9. září na obrazovce televize Prima začíná reality-show Trosečník vycházející z úspěšného formátu Survivor. Nedílnou součástí pořadu budou jeho webové stránky, které běží na adrese http://trosecnik.centrum.cz a jsou v režii české portálové dvojky, portálu Centrum. Prima a Centrum tak navazují na úspěšnou spolupráci z minulosti na reality-show VyVolení. Stránky nabídnou informační servis, videa k prohlédnutí, blogy soutěžících, diskuze a chaty, ankety a soutěže pro diváky.

V sobotu 9. září na obrazovce televize Prima začíná reality-show Trosečník vycházející z úspěšného formátu Survivor. Nedílnou součástí pořadu budou jeho webové stránky, které běží na adrese http://trosec­nik.centrum.cz a jsou v režii české portálové dvojky, portálu Centrum. Prima a Centrum tak navazují na úspěšnou spolupráci z minulosti na reality-show VyVolení. Stránky nabídnou informační servis, videa k prohlédnutí, blogy soutěžících, diskuze a chaty, ankety a soutěže pro diváky.

Jsem moc rád, že jsme se s Centrum.cz dohodli na další spolupráci na našem novém projektu. Trosečník je jednou z nejúspěšnějších reality show na světě a věřím, že o internetové stránky našeho pořadu bude nadprůměrný zájem, říká Jan Svoboda, ředitel marketingu a PR Prima TV. Oficiální stránky reality-show Trosečník mají navštívit podle odhadů Centra denně desítky tisíc lidí. Zájem o web je prý však vidět už nyní. S blížícím se startem soutěže na web chodí každý den stovky nových čtenářů. Klikají hlavně na informace o soutěžících, uvádí Líba Drdáková, která má v Centru provoz webu na starost. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
18. 9. 2006 14:44
ikzzz (neregistrovaný)
V Centru se o schopnostech Primy nevypráví zrovna hezké historky
7. 9. 2006 8:30
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ono je to obousměrné. Prima chtěla dokonalý web, ale nedodávala podklady v dostatečném předstihu, aby to lidé z ofiko webu stihli rychle zpracovat. U VV1 byl taky problém s cenzurou ze strany Primy. Spousta materiálu podléhala kontrole a tím se ztrácela aktuálnost uveřejněných informací. A když pak člověk z online zpravodajství uveřejnil to, co na vlastní oči viděl na záběrech z Vily, tj. skutečnost, že se v Jindrových dredech nalezly vši, tak byl z Centra na žádost Primy vyhozen.