Hlavní navigace

O zařazení Eurosportu HD jedná například UPC

13. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 3. 2008

O chystaných přípravách na start Eurosportu ve vysokém rozlišení jsme vás už na webu DigiZone.cz informovali. Dnes ho oficiálně potvrdila prostřednictvím tiskové zprávy společnost Chello Zone, která tento kanál v České republice mediálně zastupuje. O jeho zařazení do nabídek operátorů probíhají v současné době jednání. Našemu serveru ho potvrdila např. společnost UPC, respektive její mluvčí František Malina. Podle neoficiálních informací by se kanál mohl objevit i na kartách pro satelitní platformu CS Link a v sítích některých IPTV operátorů.

MM socky3

K TÉMATU: Eurosport od 25. května v HD verzi pro celou Evropu

Sport ve vysokém rozlišení je naprosto velkolepý zážitek. Všem sportovním fanouškům přináší zcela nový rozměr při sledování sportovních přenosů, obzvláště těch, které jsou vysílány živě. Pro Eurosport jako nejrozšířenější sportovní televizní kanál v Evropě a specialistu na živé vysílání velkých mezinárodních sportovních událostí, je přirozeným krokem, obohatit televizní nabídku o vysílání ve vysokém rozlišení, řekl při této příležitosti předseda skupiny Eurosport Laurent-Eric Le Lay. Eurosport HD nabídne ve vysokém rozlišení např. Roland Garros, Euro 2008, Tour de France, Olympijské hry v Pekingu a US Open.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.