Hlavní navigace

O2 Sport zbrojí na jarní část nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže

Jan Brychta

Pro jarní část fotbalové Synot ligy angažoval kanál O2 Sport novou reportérku, koupil HD přenosový vůz a komentování svěří Petru Svěcenému.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O víkendu odstartuje jarní část fotbalové Synot ligy a sobotní zápas Sparty ve Zlíně bude pro předplatitele O2 TV znamenat změnu – zpravodajství z hrací plochy divákům zprostředkuje nová tvář, reportérka Hana Domnosilová (na fotografii). Tu zatím znají jako sportovní redaktorku převážně posluchači rádia Černá Hora a diváci východočeské televize V1. Chtěli jsme posílit přímé přenosy o ženský element a to se nám podařilo. Hanka je naší první reportérkou a další budou brzy následovat, prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport.

PSALI JSME: Rozhovor s manažerkou obsahu O2 TV Annou Lenerovou

Od března bude O2 Sport využívat nový HD přenosový vůz, který bude podle vyjádření firmy patřit k tomu nejlepšímu na českém trhu. V rámci hojně propagované multidimenze nabídne O2 Sport svým divákům výběr ze čtyř kamer, které mohou sledovat třeba trenérské lavičky nebo situaci na hřišti zpoza branky. Na vybrané zápasy, jako je třeba derby pražských S, bude opět připraven fanouškovský komentář. Jarní část nejvyšší české fotbalové ligy bude komentovat také Petr Svěcený.