Hlavní navigace

O2 spouští vánoční kampaň ke svojí televizi, hudbu jí složil Dan Bárta

6. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – „V kampani představujeme O2TV jako dárek, který lidé mohou nadělit sobě i svým blízkým,“ informoval Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Největší provozovatel IPTV na našem trhu, společnost O2 Czech Republic, rozjel od neděle 1. listopadu vánoční reklamní kampaň k propagaci služby O2TV. K dispozici bude v tisku, onlinu, outdooru (venkovních prostorech, pozn. red.), na prodejnách a samozřejmě také v televizi, která reklamní spoty odvysílá poprvé zítra. První část kampaně je zaměřena na podporu nabídky 4G LTE telefonů s vánočním bonusem. S touto tematikou se v televizi objeví čtyři patnáctivteřinové spoty s telefony značky Samsung a Lenovo. Sponzorské vzkazy a třicetivteřinový spot s vánoční tematikou budou zaměřeny na O2TV.

ČTĚTE TAKÉ: O2TV si ve třetím kvartálu opět polepšila, 200 tisíc zákazníků ale zatím neměla

CIF - osobnosti

V kampani představujeme O2TV jako dárek, který lidé mohou nadělit sobě i svým blízkým. Díky obrovskému spektru programů a jedinečným funkcím O2TV potěší každého člena rodiny. Příkladem může být ojedinělá možnost zvukových stop, které rodičům umožní pouštět dětem pořady v původním znění a učit je tak cizí jazyk, konstatoval Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2. Operátor v posledních měsících do O2TV mohutně investoval. Představil mimo jiné exkluzivní sportovní kanál O2 Sport, který sází na možnost takzvané multidimenze. Hudbu k nově kampani této služby složil Dan Bárta.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).