Hlavní navigace

O2TV a Eurosport připravily soutěž při příležitosti ZOH ve Vancouveru

5. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 2. 2010

Zimní olympijské hry ve Vancouveru se kvapem blíží a při této příležitosti uzavřela společnost Telefónica O2 s panevropským sportovním kanálem Eurosport smlouvu, na jejímž konci by z ní měli profitovat zákazníci O2TV. Mezi cenami je např. kompletní lyžařská výbava, LCD televizor nebo roční předplatné IPTV produktu od Telefóniky. Pro dalších 21 soutěžících jsou pak připraveny drobné ceny.

Do soutěže se mohou zájemci registrovat ode dneška, a to pomocí webového formuláře na stránkách www.o2-tv.cz. Samotná soutěž potrvá celkem tři týdny. V každém z nich obdrží registrovaní uživatelé SMS zprávu se soutěžní otázkou. První jim bude zaslána přímo v den slavnostního zahajovacího ceremoniálu, další pak 19. února a poslední, finálovou, obdrží 26. února. Soutěžní otázky se budou vztahovat k přímým přenosům kanálu Eurosport ze ZOH a správné odpovědi na ně soutěžící zjistí přímo z vysílání.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).