Hlavní navigace

O2TV k ADSL na rok za korunu měsíčně

18. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 dnes oznámila předvánoční akci týkající se IPTV služby O2TV. Všichni zákazníci, kteří si do konce tohoto měsíce objednají balíček O2 Duo obsahující ADSL připojení o rychlosti až 8 Mbit/s a volné minuty na volání z pevné linky, získají na rok také přístup ke službě O2TV za symbolickou korunu měsíčně. Prakticky tak budou využívat za nižší cenu služeb triple-play balíčku O2 Trio. Zároveň získají poukaz na slevu 3 000 korun na další služby od operátora.

Telefónica O2 dnes oznámila předvánoční akci týkající se IPTV služby O2TV. Všichni zákazníci, kteří si do konce tohoto měsíce objednají balíček O2 Duo obsahující ADSL připojení o rychlosti až 8 Mbit/s a volné minuty na volání z pevné linky, získají na rok také přístup ke službě O2TV za symbolickou korunu měsíčně. Prakticky tak budou využívat za nižší cenu služeb triple-play balíčku O2 Trio. Zároveň získají poukaz na slevu 3 000 korun na další služby od operátora.

KL24

Telefónica chce zřejmě touto akcí docílit splnění cíle, který letos v březnu v rozhovoru pro týdeník Euro prezentoval Salvador Anglada, generální ředitel společnosti. V horizontu jednoho roku, možná již na přelomu roku 2008 a 2009, bychom se chtěli dostat na objem zhruba 140 tisíc zákazníků, řekl tehdy. Přelom roku se blíží a na konci třetího čtvrtletí Telefónica evidovala zatím jen necelých 110 tisíc zákazníků využívajících O2TV. (Tisková zpráva)

Další dnes prezentovanou vánoční akcí je sada Office 2007 v edici pro domácnosti a studenty (obsahuje Word, Excel, PowerPoint a OneNote, neobsahuje Outlook) za 390 korun včetně DPH ke každé objednávce ADSL služeb provedené přes e-shop Telefóniky do konce tohoto roku. Ani tato akce se bohužel netýká stávajících klientů. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).