Hlavní navigace

O2TV má roční exkluzivitu na Digi Sporty. Co bude dál, se uvidí

Lukáš Polák

Exkluzivní práva na anglickou Premier League pro svou společnost chce operátor O2 propagovat v České republice i marketingovou kampaní. Její podobu však prozatím tají.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Roční exkluzivitu na distribuci tematických kanálů Digi Sport má pro šíření v rámci kabelovýchIPTV sítí společnost O2 Czech Republic. Serveru DigiZone.cz to řekl Martin Žabka, mluvčí operátora, který provozuje službu O2TV. Smlouva na exkluzivní práva na Premier Leaugue v O2TV je uzavřena na jeden rok s opcí na další roky, konstatoval Žabka. Společnost O2 má tedy zaručena přednostní jednání s držitelem práv i pro následující odbobí. Slovak Telekom využil první rok pro distribuci práv především v rámci kanálu Slovak Sport 2, pro tuto sezónu se je však rozhodl překlopit na stanice Digi Sport.

Wt100_Právo

K TÉMATU: Digi Sport spustí v Česku další kanál, exkluzivita se rozšiřuje na O2TV

Nadstandardní vztahy s operátorem O2 Czech Republic potvrdil serveru DigiZone.cz i generální ředitel společnosti Digi Slovakia Marcel Šatanek. Spolupráce na českém trhu s O2 je ko-exkluzivní, takže s dalšími partnery nejednáme, sdělil Šatánek. Jak již bylo řečeno, exkluzivita se týká pouze kabelové a IPTV technologie. Na satelitu bude dále přinášet Premier League v češtině a slovenštině nadále služba Digi TV. O2 Czech Republic připravuje ke startu Premier League ve své nabídce také marketingovou kampaň, její podobu ale nechtěl mluvčí Martin Žabka blíže specifikovat.