Hlavní navigace

O2TV nabídne svým zákazníkům další novinku, komentář dle jejich preferencí

24. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pro ty, kteří se na vyprodané derby nedostanou ani si nestihnou O2 TV s televizní stanicí O2 Sport pořídit, nachystá operátor před nákupním centrem v Edenu veřejnou projekci duelu pražských „S“.

Telekomunikační operátor O2 Czech Republic nabídne svým zákazníkům v rámci vysílání kanálu O2 Sport další novinku. Po takzvané multidimenzi, kdy sportovní fanda může přepínat mezi jednotlivými zápasy, případně kamerami, si bude moci divák zvolit i komentář, který mu nejvíce vyhovuje. Tuto novinku operátor vyzkouší během duelu pražských „S“, který se koná ve vyprodaném Edenu v neděli od 15.00. O2 dá zákazníkům na výběr klasický (neutrální) komentář, o který se postarají Tomáš Radotínský a Milan Štěrba, komentář fanoušků Slavie nebo komentář Sparťanů.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: O2 Sport zahajuje přenosy fotbalové Ligy mistrů, dnes nabídne hned sedm zápasů

Pro ty, kteří se na vyprodané derby nedostanou ani si nestihnou O2 TV s televizní stanicí O2 Sport pořídit, nachystáme před nákupním centrem v Edenu veřejnou projekci, uvedl někdejší dlouholetý šéf Novy Sport a stávající ředitel O2 Sport Marek Kindernay a doplnil: V přenosu využijeme virtuální grafiku i záběry z kamerového dronu, který se bude pohybovat nad stadionem. Za sešívané se role zhostí Miroslav Jirkal ve spolupráci s hercem a známým slávistou Františkem Ringo Čechem, Sparťané si zase můžou přepnout na glosování od režiséra a herce Jakuba Koháka. V tom mu bude sekundovat „sparťanská ikona“ Horst Siegl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.