Hlavní navigace

O2TV nabídne zápasy českých tenisových reprezentantů

22. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zástupci společností Eurosport a O2TV oznámili uzavření smlouvy o sublicenci na tenisový US Open 2016 a Australian Open 2017.

Od konce srpna se tak čeští fanoušci mohou těšit na přenosy tenisových duelů českých sportovců z US Open, v lednu navíc odstartuje nový kanál O2 TV Tenis s přímými přenosy z Australian Open. Sublicenci jsme získali od Eurosportu, který vysílá vždy duely z hlavního kurtu. My se zaměříme na zápasy českých tenistů a tenistek, kteří by se normálně na obrazovky nedostali, a dosud je tak nemohl nikdo sledovat. Diváci O2 TV tak dostanou možnost vidět kompletní českou stopu na těch nejlepších turnajích světového tenisu, prozradil ředitel O2 TV David Duroň.

Letošní US Open na O2TV Sport doprovodí hlasem čtveřice komentátorů ve složení Jiří Baumruk, Jan Homolka, Libor Basík a Milan Štěrba. Model s českou stopou vysílanou na O2TV bude platit až do osmifinále Grand Slamů. Souběžně s Eurosportem pak O2TV Sport odvysílá tři zápasy ze čtvrtfinále, dvě semifinále a souběžně s Eurosportem také finále grandslamových turnajů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).