Hlavní navigace

Ve videotéce O2TV se objeví nové filmy od Walt Disney Company

11. 10. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
11. 10. 2007

Telefónica O2 uzavřela smlouvu s americkým studiem The Walt Disney Company a jeho mezinárodní distribuční společností Disney-ABC International Television na šíření dalších filmů a seriálů ve videotéce O2TV, televizi přes pevnou televizní službu. Zákazníci služby O2TV mohou již od září sledovat zbrusu nové filmové tituly, které toto studio uvedlo v České republice do kin nebo do video distribuce, upozornil mluvčí Telefóniky O2 Martin Žabka.

cif 24 - early cena - média

V březnu 2008 si zákazníci budou moci vypůjčit Piráty z Karibiku – Na konci světa a mnohé další tituly. Kromě licencí na nové filmy zajistila společnost Telefónica O2 i vysílací práva na další díla z nabídky Disney-ABC International Television, zákazníkům tak každý rok nabídne 40 titulů včetně sedmi již klasických animovaných filmů, dodal mluvčí. V říjnu O2TV také spustí vlastní infokanál, který bude diváky upozorňovat na aktuální programové nabídky televizních programů, zajímavé tituly videotéky a další novinky.

Informační kanál, k němuž Telefónica získala licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) , bude opakovat 24 hodin denně hodinovou smyčku. Objeví se na pozici číslo 5 v základních programových nabídkách O2TV. Na výrobě tohoto programu se podílí společnost Vachler Art Company, producent pořadu Kinobox na České televizi a organizátor každoročního udělování filmových cen Český lev a televizních cen Elsa.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).