Hlavní navigace

O2TV pro Pražany do konce dubna výhodněji

21. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ze žižkovské televizní věže by se v rámci přechodu na digitální terestrické vysílání brzy mělo odmlčet to analogové, což uvádí do stavu pohotovosti i provozovatele dalších platforem pro příjem digitálního televizního vysílání. Telefónica O2 je jedním z nich a pro obyvatele Prahy připravila akční nabídku své IPTV služby O2TV. Kdo si zřízení O2TV objedná ještě do konce dubna, po dobu dvanácti měsíců získá jeden ze základních programových balíčků za 300 korun měsíčně, namísto obvyklých 449 korun…

Ze žižkovské televizní věže by se v rámci přechodu na digitální terestrické vysílání brzy mělo odmlčet to analogové, což uvádí do stavu pohotovosti i provozovatele dalších platforem pro příjem digitálního televizního vysílání. Telefónica O2 je jedním z nich a pro obyvatele Prahy připravila akční nabídku své IPTV služby O2TV. Kdo si zřízení O2TV objedná ještě do konce dubna, po dobu dvanácti měsíců získá jeden ze základních programových balíčků za 300 korun měsíčně, namísto obvyklých 449 korun měsíčně. Je tu však velký háček – spolu s O2TV si ještě musíte objednat od Telefóniky O2 i připojení k Internetu přes ADSL.

Co stávající klienti dominantního telekomunikačního operátora na našem trhu? Tentokrát je myšleno i na ně, tedy alespoň částečně. Pokud již využíváte O2 Internet ADSL a objednáte si zřízení O2TV do konce dubna, zaplatíte po dobu jednoho roku měsíčně 400 korun. Podrobnosti o O2TV včetně skladby základních programových balíčků naleznete v IPTV příloze našeho sesterského serveru DigiZone.cz, kde si můžete dohledat i další informace související s digitalizací televizního vysílání. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.