Hlavní navigace

Obyvatelé Prahy se dozví o digitalizaci i z metropolitních novin

10. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
10. 4. 2009

Informace o digitálním vysílání přináší ve svém aktuální vydání také Listy hlavního města Prahy. Upozornil na to na svém blogu národní koordinátor Zdeněk Duspiva. Ty vydává bezplatně jako své periodikum pražský magistrát v počtu 600 tisíc výtisků. Kopie, kterou umístil Duspiva na své stránky, bohužel není příliš kvalitní, ale lze z ní vyčíst, že bližší informace najdou čtenáři na straně 8.

MM AI t

ČTĚTE TAKÉ: Pražané dostali do schránek dubnové diginoviny

Hlavním periodikem digitalizace však nadále zůstávají tzv. diginoviny, které jsou součástí státní informační kampaně, která se v těchto dnech, týdnech a měsících soustřeďuje především na hlavní město. Jejich poslední dvoustránkové číslo vyšlo začátkem dubna. Dokončují se mj. i finální přípravy projektu mobilního marketingu (SMS) a další projekty. Tisková konference proběhne za účasti všech hlavních aktérů (NKS, ČTÚ, operátoři, všechny analogové TV – ČT, Nova, Prima..) týden před vypnutím v prostorách ministerstva vnitra, uvedl na blogu Duspiva.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).