Hlavní navigace

Óčko bude od června také vysílat i pro iPhone

11. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hudební televizní stanice Óčko je další česká televize, která chce zpřístupnit své internetové vysílání také pro iPhone. Jsme rádi, že můžeme našim divákům nabídnout další způsob jak sledovat Óčko. Vzhledem k věkové struktuře diváků Óčka, kterou z největší části tvoří mladí lidé do třiceti let, je sledování vysílání přes Internet, jak na počítači, tak v mobilních telefonech, velmi oblíbené, tvrdí Hynek Chudárek, výkonný ředitel televize Óčko, která své vysílání pro iPhone hodlá spustit k 1.…

Hudební televizní stanice Óčko je další česká televize, která chce zpřístupnit své internetové vysílání také pro iPhone. Jsme rádi, že můžeme našim divákům nabídnout další způsob jak sledovat Óčko. Vzhledem k věkové struktuře diváků Óčka, kterou z největší části tvoří mladí lidé do třiceti let, je sledování vysílání přes Internet, jak na počítači, tak v mobilních telefonech, velmi oblíbené, tvrdí Hynek Chudárek, výkonný ředitel televize Óčko, která své vysílání pro iPhone hodlá spustit k 1. červnu tohoto roku. Vysílání i potřebná aplikace bude zdarma. (Tisková zpráva)

Vysílání pro iPhone letos v únoru nabídla Z1, zpravodajská televize orientující se na byznys. Česká televize má pro iPhone zatím jen aplikaci, která zprostředkovává zpravodajský servis z webových stránek ČT 24. Živé vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 pro iPhone veřejnoprávní televize zatím nechystá. Tématu se věnuje i nedávný článek Jak funguje vysílání zpravodajských televizí na iPhonu z našeho sesterského serveru DigiZone.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).