Hlavní navigace

Óčko chystá na Vánoce koncerty i speciály interpretů

15. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 12. 2010

Jako vánoční dárek nabídne během svátků hudební televize Óčko svým divákům celkem šest koncertů tuzemských i zahraničních hvězd. Vysílat se budou vždy ve 20 hodin a první uvidí zájemci přesně na Štědrý den. Půjde o Tinu Turner a její turné Tine Live. Den na to chystá Óčko tuzemskou Annu K, která zahraje to nejlepší ze svojí tvorby od roku 1993 do 2007.

ČTĚTE TAKÉ: Óčko nasadí od pondělí 6. prosince novou zimní grafiku. Podívejte se

Posledními zahraničními hvězdami, které odehrají na této hudební stanici letos svůj koncert, budou Depeche Mode. Turné Devotional je připraveno na 28. prosince. Další dva koncerty, které letos Óčko ještě nabídne, budou čistě v režii tuzemských hvězd. 29. prosince to bude Vltava Tour Daniela Landy a o den později Ewa Tour 2008: Blíž ke hvězdám Ewy Farne. Nabídka koncertů vyvrcholí 1. ledna, kdy Óčko odvysílá Body Language Live australské divy Kylie Minogue.

BRANDstorming tip2

NEPŘEHLÉDNĚTE: Óčko: Do digitálního terestrického vysílání se chceme vrátit

Stanice ale začne divákům nadělovat už od 20. prosince, a to v podobě klipových speciálů, které poběží vždy od 21 hodin. Zahájí je letos zesnulý Petr Muk, pokračovat budou na Štědrý den Madonnou a Michaelem Jacksonem, o den později Linkin Park a 26. prosince uvidí diváci Lady Gagu doplněnou o nejznámější filmové hity. Silvestrovskou zábavu obstará 100 nejlepších klipů letošního roku se začátkem v 17 hodin a následně francouzský DJ David Guetta. Na Nový rok potěší diváky zpěvačka P!nk.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).