Hlavní navigace

Óčko jako internetové rádio

Jiří Macich ml.

Od dnešního dne, tedy 10. listopadu je možné vysílání hudební televizní stanice Óčko přijímat živě i přes internetový audiostream na adrese http://stream.idnes.cz/ocko-audio. K dispozici jsou tři varianty (mono 16 kbit/s a stereo 64 kbit/s nebo 192 kbit/s) pro různá připojení. Varianta je zvolena automaticky na základě detekce kvality použitého připojení.

Od dnešního dne, tedy 10. listopadu je možné vysílání hudební televizní stanice Óčko přijímat živě i přes internetový audiostream na adrese http://stream­.idnes.cz/ocko-audio. K dispozici jsou tři varianty (mono 16 kbit/s a stereo 64 kbit/s nebo 192 kbit/s) pro různá připojení. Varianta je zvolena automaticky na základě detekce kvality použitého připojení.

Na českém televizním trhu jde o absolutní novinku. Diváci Óčka tak konečně mohou svoji oblíbenou televizní stanici poslouchat i tam, kde rychlost připojení nedovoluje sledovat videostream, který na www.ocko.tv také nabízíme, říká Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
12. 11. 2006 22:21
anonym (neregistrovaný)
v práci poslouchám v opeře rádio blaník naprosto bez problémů při 128kbps
12. 11. 2006 1:38
Trautmberk (neregistrovaný)
To protože Opera neni přehrávač multimedií :-)