Hlavní navigace

Óčko má nový noční živě vysílaný pořad z Maďarska. Nabízí hudební kvízy

16. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Na videoserveru YouTube se při této příležitosti objevilo video, které je ukázkou z daného pořadu. Prezentuje moderátorku, která je v roli nováčka značně nesvá.

Do vysílání hudební televize Óčko byla počátkem tohoto týdne zařazena bez předešlé publicity nová telefonická soutěž Music Game. Důvod, proč o ní stanice neinformovala, je poměrně logický. Jde totiž o formát, který slouží jako „vata“ vysílaná v nočních hodinách. Pořad navíc není pod kontrolou samotné televize. Jedná se o typickou telefonickou soutěž, kdy diváci volají do studia a snaží se uhodnout položenou otázku, případně rozluštit kvíz. Cena hovoru je přitom 70 korun za minutu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Óčko, Pětka a Český rozhlas prémiovými partnery YouTube. Zájemců přibývá

Všechny podobné soutěže, například i Ezo TV vysílaná na TV Barrandov a stanici Pětka, jsou distribuovány z místa mimo území České republiky. V případě Music Game jde o Budapešť. Distribuční trasu pak mají tyto pořady na satelitní pozici 36 stupňů východně, kde je několik „programů“ označených jako Telemedia. Jejich obsah a použitá scéna (klíčované pozadí, případně kulisy) se pak mění podle toho, pro jakou zemi a konkrétní pořad jsou určeny.

Hudební televize Óčko už registruje na nově zařazený pořad negativní reakce.
Autor: repro foto Facebook televize Óčko

Hudební televize Óčko už registruje na nově zařazený pořad negativní reakce.

ČTĚTE TAKÉ: Óčko se vypořádalo s přechodem na formát 16:9 i s archivními klipy

Óčku už na tuto soutěž dorazily i první reakce, které však byly negativního rázu. Sama televize se divákům omluvila prostřednictvím jednoho ze statusů na komunitním serveru Facebook. Jeho obsah si můžete prohlédnout na obrázku výše. Diváci pak pod statusem reagovali i na chování samotné moderátorky, která se neustále pletla, opakovala, že jde o vůbec její první vysílání, nedoříkávala celé věty, případně „utrousila“ některé slovo, jež vůbec do věty nezapadalo. Podle informací DigiZone.cz hledá provozovatel soutěže do tohoto nočního pořadu nové tváře, především dívky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.