Hlavní navigace

Óčko má online archiv pořadů na Stream.cz, stejně jako Prima

5. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na českém videoportálu Stream.cz je k vidění další profesionální obsah. Některé své pořady zde totiž nově zveřejňuje hudební televize Óčko. Zázemí videoportálu Stream.cz už loni v létě využila také Prima pro vytvoření online archivu svých vybraných pořadů. O archiv pořadů jste si dlouho psali a teď je to tu. Už nikdy vám neuteče oblíbený host. Rozhovory se zpěváky, herci, kapelami, dýdžeji a dalšími zajímavými osobnostmi nejen hudební scény najdete na Streamu v sekci Óčko, vzkázala divákům…

Na českém videoportálu Stream.cz je k vidění další profesionální obsah. Některé své pořady zde totiž nově zveřejňuje hudební televize Óčko. Zázemí videoportálu Stream.cz už loni v létě využila také Prima pro vytvoření online archivu svých vybraných pořadů. O archiv pořadů jste si dlouho psali a teď je to tu. Už nikdy vám neuteče oblíbený host. Rozhovory se zpěváky, herci, kapelami, dýdžeji a dalšími zajímavými osobnostmi nejen hudební scény najdete na Streamu v sekci Óčko, vzkázala divákům prostřednictvím svého webu hudební televize ze stáje mediální skupiny MAFRA.

Archiv televize Óčko na Stream.cz je k dispozici na doméně třetího řádu ocko.stream.cz. K dispozici jsou starší díly pořadů Inbox, Knokaut, 5. element, Frisbee, Madhouse, BravoTV, Filmshot, Stylissimo a web disponuje i sekcí s reportážemi. Óčko se také čerstvě vrátilo k DVB-T vysílání, nově ovšem ve čtvrtém multiplexu Telefóniky O2. O tom už ale více v článku Óčko je zpět v multiplexu 4, velká výhra to ale není na DigiZone.cz, kde naleznete i aktuální mapu pokrytí čtvrtého multiplexu.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).