Hlavní navigace

Óčko se spojilo s Universal Music. Charitativním singlem podpoří seniory

27. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 11. 2008

Hudební televize Óčko spojila síly s hudebním vydavatelstvím Universal Music, aby podpořila charitativní účely. Díky této spolupráci vznikl projekt Óčko ALL STARS a byl natočen singl Já jsem jako ty, který zpívá třináct předních českých a slovenských zpěváků a zpěvaček. Nechybí mezi nimi např. Ewa Farna, Aneta Langerová, Iva Frühlingová, David Koller nebo Michal Malátný ze skupiny Chinaski. Všichni se do projektu zapojili bez nároku na honorář.

STÁLÝ TEXT: Hudební televize Óčko

Výtěžek ze singlu půjde na konto nadačního fondu Veselý senior. K písničce vzniká také videoklip, Óčko ho odvysílá začátkem prosince, dokument o klipu a stejnojmenné CD, na kterém budou kromě benefiční písně i vybrané hity jednotlivých interpretů. Tímto projektem bychom chtěli poukázat na osamělost některých starých lidí. A vlastně také na to, že by člověk neměl zapomínat na své kořeny, na to, odkud pochází a na ty, kteří jej vychovali, konstatoval hudební dramaturg Óčka René Hnilička.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.