Hlavní navigace

Óčko upravilo svou aplikaci pro mobilní zařízení. Nově můžete odesílat fotky a videa

16. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Díky aplikaci Óčka se můžete nově také vyfotit nebo natočit a svůj příspěvek pak odeslat přímo do televize. Vývojářem této aplikace je společnost Mediawork Group.

Hudební televize Óčko provedla v minulých dnech významnou změnu svojí aplikace, která je určená pro mobilní zařízení (telefony a tablety). Ta je patrná ihned po spuštění, tedy krátce poté, co se vám na displeji objeví úvodní obrazovka s nepřehlédnutelným logem televize. Upraveny byly ikony pro spuštění a poslech Óčka, které nesly dříve označení Video a Audio a nyní jsou nově graficky zpracovány a pojmenovány Vidět Óčko a Slyšet Óčko. Název stanice je pak vždy ve tvaru loga.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Óčko v multiplexu 3 nadále posiluje, ve čtvrtek dosáhlo celodenního podílu 0,74 %

Nejviditelnější novinkou aplikace této hudební televize je však ikona Blejsknout Óčko. Po zvolení této položky se objeví mini formulář, kde je nutné vyplnit jméno, e-mail a číslo mobilního telefonu a k těmto údajům pak můžete přidat video případně fotku. Ty můžete nejen vytvořit (aplikace vás přepojí na fotoaparát, případně kameru), ale také vybrat z mobilního telefonu. Následně je možné tyto příspěvky odeslat přímo do televize a mohou se například objevit ve vysílání.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.