Hlavní navigace

Od čtvrtka vysílá AXN premiérovou jedenáctou řadu Námořní vyšetřovací služby

6. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Další premiérou na AXN je thriller Nezvěstná, který mohou diváci sledovat od středy 11. října. Pokračuje rovněž Námořní vyšetřovací služba New Orleans a seriál Profil zločinu.

Krimiseriál Námořní vyšetřovací služba (NCIS – Naval Criminal Investigative Service) se odvíjí kolem týmu speciálních agentů, kteří operují mimo vojenské velení a musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami. Navíc nesmějí brát ohled na to, jak vysokou pozici zastávají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), houževnatý vyšetřovatel, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

V jedenácté řadě se tým NCIS zabývá následky výbuchu. Tony cestuje do Izraele při hledání pohřešované Zivy a Gibbs a McGee míří do Afghánistánu, aby vyřešili vraždu. Nová analytička Eleanor „Ellie“ Bishop se připojí k týmu, aby pomohla s případem, který před dvěma lety předpověděla.

UXD

Nová řada začala ve čtvrtek 5. října ve 21 hodin na AXN a diváci uvidí každý čtvrtek hned dvě epizody z celkových dvaceti čtyř. Seriál je dle portálu Česko-slovenské filmové databáze 61. nejoblíbenějším seriálem s vynikajícím hodnocením 72 procent. 

Další kriminálka, tentokráte z New Orleans, města plného jazzu, zábavy a dekadence, pokračuje 5. října svou pátou epizodou třetí řady. Diváci se mohou těšit celkem na 24 epizod.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.