Hlavní navigace

Od listopadu se změní také podoba Skylink TV, časopisu pro zákazníky Skylinku

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO Změn uvnitř časopisu Skylink TV a především na jeho samotné obálce si určitě všimli všichni zákazníci satelitního operátora Skylink, kteří si od něho předplácejí některý z balíčků.

Doba čtení: 1 minuta

Nejen kompletní vizuální proměna webových stránek, ale i viditelná grafická úprava magazínu Skylink TV. To jsou od listopadu novinky u satelitního operátora Skylink, jehož vlastníkem je lucemburská skupina M77. Změny v magazínu Skylink TV jsou viditelné již na samotné titulce. Samotný název operátora je nyní viditelně větší, avšak dovětek „TV“ je pro změnu menší. Titulka je na první pohled „čistší“, i když obsahuje stejné kvantum informací. Ty se však přesunuly do dolní červeno-bílé lišty.

Původní a nová podoba (vpravo) Skylink TV magazínu.

Původní a nová podoba (vpravo) Skylink TV magazínu.

ČTĚTE TAKÉ: Skylink od čtvrtka radikálně změní web. Nabídne řadu nových funkcí

Grafickou úpravou prošel i Obsah, rubrika, jenž přináší přehled toho, co zákazníci operátora v jeho časopisu najdou. Obsah má taktéž jiné řazení do tří sloupců a nejatraktivnější témata jsou zobrazena ve formě fotografie a velké číslice, která symbolizuje stránku, na níž je možné článek najít. Editorial, promluva šéfredaktora, jehož fotografie odtud zmizela, se přesunul do dolní třetiny stránky. Další změny lze najít i uvnitř magazínu, který přináší přehled programů Skylinku od 29. října do 11. listopadu.

Našli jste v článku chybu?