Hlavní navigace

Odborná konference o videu, internetu a roli televizí VIF 2011

10. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Již tento měsíc startuje nová řada odborných konferencí Video Internet Forum, na níž se podílí i náš sesterský web DigiZone.cz o digitálním videu a televizi. První ročník této konference proběhne již v úterý 17. května 2011 v pražském kině Atlas na Florenci. Ústředním tématem celé akce je prolínání klasického televizního vysílání s internetem a video na internetu.

Již tento měsíc startuje nová řada odborných konferencí Video Internet Forum, na níž se podílí i náš sesterský web DigiZone.cz o di­gitálním videu a televizi. První ročník této konference proběhne již v úterý 17. května 2011 v pražském kině Atlas na Florenci. Ústředním tématem celé akce je prolínání klasického televizního vysílání s internetem a video na internetu.

Celodenní akce je rozdělena do šesti tematických bloků, v nichž vystoupí například bývalý generální ředitel televize Nova PETR DVOŘÁK, současný šéf internetu Novy PAVEL KRBEC, obchodní ředitel České televize ROBERT KVAPIL, ředitel divize Nová média ČT MILAN FRIDRICH, viceprezident pro program HBO Central Europe ONDŘEJ ZACH, předsedkyně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) KATEŘINA KALISTOVÁ, či producent MICHAL KAVALČÍK, známý spíše pod uměleckým jménem RUDA Z OSTRAVY.

KL22 hlasovani

A o čem bude na Video Internet Foru 2011 řeč? O prvním roce regulace videoslužeb na českém internetu, měření účinnosti videoreklamy na internetu, konkurenci či symbióze televize a internetu, zvyšujících se nárocích videa na rychlost připojení k internetu, využívání internetových videoslužeb na obrazovkách chytrých televizorů, či jak se liší tvorba videoobsahu pro klasickou televizi a internet. Celý program si můžete přečíst zde.

Konferencí budou provázet šéfredaktoři webů DigiZone.cz a Lupa.cz JAN POTŮČEK a PATRICK ZANDL. Pokud máte zájem zúčastnit se této akce, registrujte se.