Hlavní navigace

Odměny pro blogery na Lupě

Aleš Miklík

Pravidelní čtenáři Lupy už ví, že každý měsíc odměňujeme spoty blogerů, kteří využili výhod blogování na Lupě. Vybíráme vždy cca 15 spotů, každý získává 250 korun. Za duben tak honoráře obdrží majitelé následujících blogů: http://jilm.blog.lupa.cz http://security.blog.lupa.cz http://peen.blog.lupa.cz http://iphone.blog.lupa.cz http://hostujitedyjsem.blog.lupa.cz http://koppel.blog.lupa.cz http://nelson.blog.lupa.cz http://skritkuv.blog.lupa.cz http://webdev.blog.lupa.cz

Doba čtení: 1 minuta

Pravidelní čtenáři Lupy už ví, že každý měsíc odměňujeme spoty blogerů, kteří využili výhod blogování na Lupě. Vybíráme vždy cca 15 spotů, každý získává 250 korun. Za duben tak honoráře obdrží majitelé následujících blo­gů:

http://jilm.blog­.lupa.cz
http://securi­ty.blog.lupa.cz
http://peen.blog­.lupa.cz
http://iphone­.blog.lupa.cz
http://hostuji­tedyjsem.blog­.lupa.cz
http://koppel­.blog.lupa.cz
http://nelson­.blog.lupa.cz
http://skritkuv­.blog.lupa.cz
http://webdev­.blog.lupa.cz

Content 2018 tip Kajnar

To však není všechno. Tentokrát se všichni aktivní blogeři (celkem je jich 37) mohou těšit také z jednorázové odměny v podobě volného vstupu na konferenci PPC – efektivní internetová reklama, kterou 22. května pořádá Dobrý web.

Všichni ostatní nemusí oceněným blogerům závidět. Chcete-li se příště dostat mezi příjemce blogerských honorářů a výhod od Lupy, máte dveře stále otevřené – stačí u nás založit blog a začít jej plnit kvalitním obsahem hlavně o Internetu a IT. Všem novým i stávajícím blogerům držíme palce a oceněním gratulujeme i děkujeme!

Našli jste v článku chybu?