Hlavní navigace

Odměny pro blogery na Lupě

15. 5. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pravidelní čtenáři Lupy už ví, že každý měsíc odměňujeme spoty blogerů, kteří využili výhod blogování na Lupě. Vybíráme vždy cca 15 spotů, každý získává 250 korun. Za duben tak honoráře obdrží majitelé následujících blogů: http://jilm.blog.lupa.cz http://security.blog.lupa.cz http://peen.blog.lupa.cz http://iphone.blog.lupa.cz http://hostujitedyjsem.blog.lupa.cz http://koppel.blog.lupa.cz http://nelson.blog.lupa.cz http://skritkuv.blog.lupa.cz http://webdev.blog.lupa.cz

Pravidelní čtenáři Lupy už ví, že každý měsíc odměňujeme spoty blogerů, kteří využili výhod blogování na Lupě. Vybíráme vždy cca 15 spotů, každý získává 250 korun. Za duben tak honoráře obdrží majitelé následujících blo­gů:

http://jilm.blog­.lupa.cz
http://securi­ty.blog.lupa.cz
http://peen.blog­.lupa.cz
http://iphone­.blog.lupa.cz
http://hostuji­tedyjsem.blog­.lupa.cz
http://koppel­.blog.lupa.cz
http://nelson­.blog.lupa.cz
http://skritkuv­.blog.lupa.cz
http://webdev­.blog.lupa.cz

KL23 hlasovani

To však není všechno. Tentokrát se všichni aktivní blogeři (celkem je jich 37) mohou těšit také z jednorázové odměny v podobě volného vstupu na konferenci PPC – efektivní internetová reklama, kterou 22. května pořádá Dobrý web.

Všichni ostatní nemusí oceněným blogerům závidět. Chcete-li se příště dostat mezi příjemce blogerských honorářů a výhod od Lupy, máte dveře stále otevřené – stačí u nás založit blog a začít jej plnit kvalitním obsahem hlavně o Internetu a IT. Všem novým i stávajícím blogerům držíme palce a oceněním gratulujeme i děkujeme!

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 – 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).