Hlavní navigace

Odsouzené na Barrandově končí úspěchem, chystá se pokračování

9. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 12. 2009

Třicetidílný seriál Odsouzené, který připravovala digitální plnoformátová televize TV Barrandov ve spolupráci se slovenskou TV JOJ, končí úspěchem. Alespoň to tvrdí místopředseda představenstva a ředitel marketingu české televize Janis Sidovský. Seriál splnil očekávání managementu televize, jehož cílem bylo dosažení průměrného share dvě až tři procenta, uvedl Sidovský.

Odsouzeným, které byly jedním s taháků podzimního schématu Barrandova, se ale nejprve nedařilo. Ihned na začátku, po dvou týdnech od startu, musela stanice seriál přesunout do pozdějšího vysílacího času. Tento formát startoval původně v pondělí a středu ve dvacet hodin, ale následně byl nasazen na deset minut po hodině jednadvacáté. Slovenská média označila seriál dokonce za televizní událost sezóny. Na televizi JOJ ho sledovalo v průměru až 25 % diváků u obrazovek. Druhou řadu nasadí Barrandov na jaře příštího roku, sdělil Sidovský.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.