Hlavní navigace

Odstartovala internetová televize zaměřená na rodičovství

8. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 4. 2009

Informace na téma rodičovství nabídne nová internetová televize, která včera zahájila svou činnost. Na webové stránce www.babytelevi­ze.cz přinese rady, tipy a zajímavosti určené těhotným ženám i rodičům malých dětí. Internetová televize s tematikou rodičovství nabídne reportáže, poradny a další formáty týkající se zdraví, výživy, hraček, kosmetiky a dalších rodičovsko-dětských potřeb.

KL22 hlasovani

Kamera zavede diváky do bazénů, obchodů s hračkami nebo do poraden odborníků. Zájemci budou moci sledovat testování kočárků či autosedaček. Od ostatních ‚maminkovských‘ webů se lišíme tím, že veškeré informace jsou podávány prostřednictvím videoreportáží. Současná doba si žádá rychlé informace, nejlépe vizuální formou, uvedla pro zpravodajskou agenturu ČTK mluvčí televize Anna Lukešová. Zakladatelé nové televize slibují reportážní i publicistické vstupy. Nabídnout by měla i tematické seriály.

Zdroj: ČTK

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.