Hlavní navigace

Odvolaný šéf Digi Sportu Jaroslav Šišolák manažerem nové Slovak Sport.TV

15. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Bývalý ředitel kabelové a satelitní televize Digi Sport v minulosti vedl také sportovní kanál Slovenské televize Trojka, který již nevysílá

Novým projektovým manažerem chystaného slovenského sportovního kanálu Slovak Sport.TV se stal Jaroslav Šišolák, donedávna šéfredaktor konkurenčního kanálu Digi Sport. Informoval o tom slovenský server Stratégie.sk, jemuž to potvrdil ředitel Slovak Sport.TV Róbert Greguš. Šišolák byl nedávno z vedení Digi Sportu odvolán pro odlišný pohled na rozvoj této stanice. Předtím vedl tři roky sportovní redakci veřejnoprávní Slovenské televize a její sportovní kanál Trojka (dnes již nevysílá).

BRAND

K TÉMATU: Majitel kanálu Digi Sport odvolal jeho šéfa Šišoláka. Nesdílel prý stejné názory

Slovak Sport.TV zahájí testovací vysílání na satelitu již tento týden, oficiální start pak plánuje na 1.července. Vysílat bude na satelitní pozici 23,5 stupně východně, plánuje HD kvalitu a celodenní program. Zpočátku bude dostupný v základní programové nabídce Skylinku. Provozovatel chce programově navázat na zaniklou veřejnoprávní Trojku a oslovit zejména fanoušky slovenského sportu. Ostrý start v plné verzi plánuje na 15. září, od kdy by měl Slovak Sport.TV využívat i nové moderní studio.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).