Hlavní navigace

Office Live Workspace se začíná otevírat veřejnosti

Jiří Macich ml.

Microsoft částečně otevřel veřejnosti betaverzi nové, ale již dříve avizované služby z rodiny Office Live. Zatím přijímá přihlášky do předregistrace. Služba se jmenuje Office Live Workspace a slouží jako online úložiště dokumentů. Není to konkurence pro Google Docs či Zoho Office v pravém slova smyslu, ale spíše praktický doplněk, který poslouží uživatelům kancelářské sady Office, kteří přes Office Live Workspace mohou třeba zálohovat či sdílet své dokumenty, tabulky nebo prezentace. Služba…

Doba čtení: 1 minuta

Microsoft částečně otevřel veřejnosti betaverzi nové, ale již dříve avizované služby z rodiny Office Live. Zatím přijímá přihlášky do předregistrace. Služba se jmenuje Office Live Workspace a slouží jako online úložiště dokumentů.

Není to konkurence pro Google Docs či Zoho Office v pravém slova smyslu, ale spíše praktický doplněk, který poslouží uživatelům kancelářské sady Office, kteří přes Office Live Workspace mohou třeba zálohovat či sdílet své dokumenty, tabulky nebo prezentace. Služba poskytuje prostor o kapacitě 500 MB dat, což má stačit minimálně na uložení tisícovky souborů.

Služba vyžaduje systém Windows XP nebo novější a minimálně Internet Explorer 6 či Mozilla Firefox 2 a k tomu aktivní účet na Windows Live. Podporována je sada Office 2000 a novější. (Yahoo News)

Našli jste v článku chybu?