Hlavní navigace

Office Live Workspace se začíná otevírat veřejnosti

Jiří Macich ml.

Microsoft částečně otevřel veřejnosti betaverzi nové, ale již dříve avizované služby z rodiny Office Live. Zatím přijímá přihlášky do předregistrace. Služba se jmenuje Office Live Workspace a slouží jako online úložiště dokumentů. Není to konkurence pro Google Docs či Zoho Office v pravém slova smyslu, ale spíše praktický doplněk, který poslouží uživatelům kancelářské sady Office, kteří přes Office Live Workspace mohou třeba zálohovat či sdílet své dokumenty, tabulky nebo prezentace. Služba…

Microsoft částečně otevřel veřejnosti betaverzi nové, ale již dříve avizované služby z rodiny Office Live. Zatím přijímá přihlášky do předregistrace. Služba se jmenuje Office Live Workspace a slouží jako online úložiště dokumentů.

Není to konkurence pro Google Docs či Zoho Office v pravém slova smyslu, ale spíše praktický doplněk, který poslouží uživatelům kancelářské sady Office, kteří přes Office Live Workspace mohou třeba zálohovat či sdílet své dokumenty, tabulky nebo prezentace. Služba poskytuje prostor o kapacitě 500 MB dat, což má stačit minimálně na uložení tisícovky souborů.

Služba vyžaduje systém Windows XP nebo novější a minimálně Internet Explorer 6 či Mozilla Firefox 2 a k tomu aktivní účet na Windows Live. Podporována je sada Office 2000 a novější. (Yahoo News)

Našli jste v článku chybu?
11. 12. 2007 20:39
Uvidíme, jak to bude. Pochybuji ale, že by Microsoft dubloval online úschovnu dat Windows Live SkyDrive a hlavně Office Live je koncipována jako online doplněk pro Office.
11. 12. 2007 20:34
Věra Pohlová (neregistrovaný)
píšete tam, že ta služba slouží k úschově souborů, že to musí být word nebo excel se tam nepíše a pokud vím soubor může být video, mp3 nebo třeba iso dokumenty také nemusejí být jen doc ale i pdf nebo eps existují i jiné programy než office a jiné soubory než doc