Hlavní navigace

Olympijské přenosy na Internetu: zadarmo i bez televize

15. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pokud fandíte českým reprezentantům na Zimních olympijských hrách ve Vancouveru a nemáte doma televizi (nebo si ji nechcete pořizovat jenom kvůli olympiádě), máte hned několik možností, jak sledovat olympijské vysílání na Internetu. Člověk ani nemusí být plátcem koncesionářského poplatku a může si tímto způsobem naladit speciální kanál České televize ve vysokém rozlišení. Více k tématu si můžete přečíst v dnešním článku Olympijské přenosy na Internetu: zadarmo i bez televize na našem sesterském…

Pokud fandíte českým reprezentantům na Zimních olympijských hrách ve Vancouveru a nemáte doma televizi (nebo si ji nechcete pořizovat jenom kvůli olympiádě), máte hned několik možností, jak sledovat olympijské vysílání na Internetu. Člověk ani nemusí být plátcem koncesionářského poplatku a může si tímto způsobem naladit speciální kanál České televize ve vysokém rozlišení. Více k tématu si můžete přečíst v dnešním článku Olympijské přenosy na Internetu: zadarmo i bez televize na našem sesterském serveru DigiZone.cz.

Je však nutno doplnit také čerstvou praktickou zkušenost. Kdo chtěl v noci z neděle na pondělí sledovat zlatou jízdu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové, měl bohužel smůlu. První závod žhavé české medailové naděle způsobil totální přetížení webu České televize. Další nápor lze očekávat tento týden při vstupu českých zástupců do hokejového turnaje mužů. Začíná se zostra federálním derby Česko – Slovensko. Uvidíme, jak web ČT zvládne nápor uživatelů tentokrát.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).