Hlavní navigace

On-line videopůjčovna Banaxi představila řešení pro použití v automobilech

13. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Banaxi má s novinkou představenou na veletrhu CES velké plány. Očekává, že tento produkt budou moci využívat zákazníci všech světových automobilek, čemuž nasvědčují dosavadní jednání.

S řadou novinek přišly na minulý týden konajícím se veletrhu CES v Las Vegas nejen výrobci elektroniky, ale i některé další firmy. Banaxi videopůjčovna, za níž stojí v České republice někdejší tým Topfunu, představila novou aplikaci, kterou bude možné využít přímo na palubních deskách automobilů. Kromě našeho trhu a Slovenska působí Banaxi také v Polsku a Maďarsku, v hledáčku má ovšem i další trhy. Služba byla doposud dostupná on-line na stolních počítačích a noteboocích, tabletech, chytrých telefonech a ve Smart TV.

BRAND

Aplikace Banaxi videopůjčovna na platformě OS.CAR
Autor: Banaxi Limited

Aplikace Banaxi videopůjčovna na platformě OS.CAR

ČTĚTE TAKÉ: Skončila další česká on-line videoslužba, Clubcard Kino od Tesca

Na CES 2016 v Las Vegas byla představena společnostmi NetRange a IAV automobilová infotainment platforma OS.CAR pro nová zábavní centra zabudovaná v automobilech. Videopůjčovna Banaxi je první VoD službou svého druhu, která se k této platformě připojí. OS.CAR je integrovaný infotainment systém, který zpřístupní hry, filmy, aplikace a TV. OS.CAR je integrovaný do palubní desky a na displejích zadních sedaček, společně se systémem „přineste si své vlastní zařízení“, uvedla firma v tiskové zprávě.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).