Hlavní navigace

Online sázení přilákalo čtyři procenta Čechů

Jiří Macich ml.

Podle průzkumu agentury International Business and Research Services (IBRS) pro rakouskou firmu betandwin.com kurzové sázení po Internetu využívají čtyři procenta obyvatel České republiky. Dalších 12 procent tento způsob sázezní zvažuje. Českému zákonodárskému sboru a dosluhující vládě se však sázení přes Internet příliš nelíbí – více v článku Blíží se konec sázení na Internetu? z loňského listopadu. V Česku je totiž sázení po Internetu nelegální a tak čeští sázkaři využívají zahraničních…

Podle průzkumu agentury International Business and Research Services (IBRS) pro rakouskou firmu betandwin.com kurzové sázení po Internetu využívají čtyři procenta obyvatel České republiky. Dalších 12 procent tento způsob sázezní zvažuje. Českému zákonodárskému sboru a dosluhující vládě se však sázení přes Internet příliš nelíbí – více v článku Blíží se konec sázení na Internetu? z loňského listopadu. V Česku je totiž sázení po Internetu nelegální a tak čeští sázkaři využívají zahraničních služeb. (Aktuálně.cz)

Našli jste v článku chybu?
7. 7. 2006 12:27
AAA (neregistrovaný)
4% - to se mi zdá hodně. Osobně bych řekl, že počet lidí sázejících on-line je výrazně nižší. Cca před rokem jsme dělali průzkum (cca 10 000 respondentů)o využívání PC a internetu a počet on-line sázejících byl tak extrémně nízký, že byl v podstatě nepublikovatelný.
7. 7. 2006 11:38
uživatel si přál zůstat v anonymitě
A čo tak platby Visa kartou? http://www.tipuj.net/cs/recenze/betandwin