Hlavní navigace

Online videopůjčovna Topfun končí. Důvody firma zatím neprozradila

23. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jeden z průkopníků online videa na českém a slovenském internetu po více než třech letech skončil. Zbyl po něm jen vzkaz na webu.

Jen vzkaz psaný ve slovenštině visí na stránkách www.topfun.cz. Provozovatelé v něm oznamují, že od 12. června ukončili provoz technické platformy Topfun a s tím i navázaných služeb. 

Zatím se nám nepodařilo získat bližší informace, a tak můžeme vycházet jen ze sdělení na stránkách. To říká, že uživatelé, kteří měli ještě nakoupený kredit, si mohou požádat o jeho vrácení s tím, že si Topfun strhne dvě stovky za administraci. Firmu zastupuje bratislavská advokátní kancelář. Stejné sdělení je i na slovenských stránkách Topfun.sk.

Služba byla nejméně od začátku roku v problémech. Za posledního půl roku se v její nabídce neobjevil ani jeden nový titul. V poslední době naopak začaly filmy z nabídky mizet, napsal server Digizone.cz

Během dubna zmizela aplikace Topfun z chytrých televizí Samsung a na začátku června oznámilo svým zákazníkům její stažení ze své nabídky také LG, uvádí Digizone

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).