Hlavní navigace

Topfun

Online videopůjčovna Topfun končí. Důvody firma zatím neprozradila

Jeden z průkopníků online videa na českém a slovenském internetu po více než třech letech skončil. Zbyl po něm jen vzkaz na webu.

Jan Beránek

23. 6. 2015 18:11

Topfun se připravuje na filmy ve 4K, brzy prý nabídne dokumenty

Česká video-on-demand služba prý v dohledné době nabídne dokumenty v rozlišení 4K (Ultra HD). O šíření filmů ve 4K již jedná s velkými studii a výrobci televizorů.

Jiří Macich ml.

11. 2. 2014 14:23
| 9

Nova zvýhodnila Voyo Player, v prodeji je teď se čtvrtletním před­platným zdar­ma

Noví i stávající abonenti služby Voyo si v předvánoční akci mohou zakoupit Voyo Player se čtvrtletním předplatným zdarma. Topfun sází na satelitní přijímač, který byl pro změnu zlevněn.

Jiří Macich ml.

13. 11. 2013 21:44

Topfun: nová akce s televizory Panasonic, samostatný IP box stále ve výrobě

Nejen Voyo, ale i Topfun má svou předvánoční akci. Zjišťovali jsme i další novinky. Pozdržený IP box by se měl na trhu objevit ještě letos a jednání s operátory o FUP probíhají.

Jiří Macich ml.

31. 10. 2013 19:05

Pro Topfun nově dodává obsah i AXN

Abonentům video-on-demand služby Topfun se rozšiřuje nabídky díky obsahu od AXN. Mohou tak sledovat třeba seriálovou novinku Hannibal. Službu Topfun podporuje nový satelitní přijímač.

Jiří Macich ml.

4. 10. 2013 20:36

Nova začala prodávat Voyo Player, Topfun zareaguje hned dvěma zařízeními

Voyo Player za 1 399 Kč umí více než jen servírovat menu z nabídky české verze video-on-demand služby Voyo. Topfun vedle již dříve avizovaného IP boxu chystá také jedno multifunkční zařízení.

Jiří Macich ml.

17. 9. 2013 23:38
| 3

Nová Topfun TV přináší zdarma krátké úvody filmů vedle klasických trailerů

Internetová videopůjčovna Topfun spustila vlastní televizní kanál. Vedle jiného obsahu chce divákům servírovat úvodní dvě minuty děje filmů z nabídky. Kde lze kanál sledovat?

Jiří Macich ml.

10. 9. 2013 21:05

Topfun uvede IP box pro uživatele běžných televizorů, má stát méně než 1000 Kč

Zařízení za necelých 1000 Kč má zpřístupnit službu Topfun na libovolném televizoru včetně kanálu Slovak Sport 2 s fotbalovou Premier League, o který je prý mezi uživateli velký zájem.

Jiří Macich ml.

22. 8. 2013 21:49
| 4

Topfun nabízí Slovak Sport 2 s Premier League pro Smart TV a mobilní zařízení

Služba Topfun českým uživatelům nabízí sportovní kanál Slovak Sport 2, který bude vysílat anglickou fotbalovou Premier League. Na kolik vyjde měsíční předplatné? Jaká zařízení jsou podporována?

Jiří Macich ml.

2. 8. 2013 19:59

Topfun s aplikací pro Windows 8 a Windows RT rozšiřuje pole působnosti

Česká video-on-demand služba Topfun má nyní vlastní aplikaci pro Windows 8 a Windows RT, na které se podílel i Microsoft. Počtem abonentů již Topfun dýchá konkurenční službě Voyo.cz na záda.

Jiří Macich ml.

29. 6. 2013 17:15
| 1

Topfun uvádí balíček sportovních kanálů pro chytré mobily a tablety

Eurosport a další atraktivní kanály pro sportovní nadšence nyní nabízí služba Topfun ve své mobilní aplikací pro Android, iOS a Windows Phone za 99 Kč měsíčně.

Jiří Macich ml.

6. 4. 2013 19:57
| 1

Topfun a Vodafone uzavírají strategickou spolupráci

Předplatitelé služby Topfun Start a zároveň zákazníci mobilního operátora Vodafone nově mohou ve svém mobilu či tabletu zdarma sledovat vybrané TV stanice přes Internet.

Jiří Macich ml.

16. 3. 2013 19:45
| 3

Topfun rozšiřuje podporu Smart TV, konkurenční Voyo zaostává

Česká video-on-demand služba Topfun je nově dostupná v chytrých televizorech značky Sony. Jejich majitelům jsou k dispozici služby Topfun Start a Topfun Nonstop pro přístup do archivu filmů za předplatné. Transakční část služby s filmovými novinkami se na obrazovkách chytrých televizorů Sony má objevit během jara 2013. Sony je již pátou značkou televizorů, kterou Topfun podporuje. Přidává se ke značkám Samsung, LG, Philips a Panasonic. 

Jiří Macich ml.

7. 12. 2012 11:48

Topfun nově v televizorech Panasonic a s novými TV stanicemi

Česká služba Topfun je nově dostupná v letošních modelech televizorů a přehrávačů značky Panasonic s podporou služby Viera Connect. K dispozici je tak již v pěti značkách chytré elektroniky: Samsung, LG, Philips a nově tedy i Panasonic, který je po jihokorejské značce Samsung teprve druhou značkou černé elektroniky, kde se Topfun střetává s konkurenční službou Voyo. Třetí by se brzy mělo stár rovněž jihokorejské LG, podpora jehož chytré černé elektroniky je ze strany služby Voyo dlouhodobě…

Jiří Macich ml.

23. 11. 2012 14:33
| 1

Samsung nabídne zákazníkům placené kanály přes Topfun zdarma

Korejský výrobce elektroniky Samsung a tuzemská video-on-demand služba Topfun chystají novinku v rámci vzájemného dlouhodobého partnerství. Pro majitele chytrých televizorů a přehrávačů značky Samsung bude v rámci balíčku Topfun Start zpřístupněno i několik jinak standardně placených kanálů, které Topfun šíří prostřednictvím internetových streamů. Novinka by měla přijít příští týden, kdy budou známy podrobnosti. 

Jiří Macich ml.

8. 11. 2012 14:30
| 3

Voyo a Topfun v jedné Smart TV: co a v jaké kvalitě nabízejí za 189 Kč měsíčně?

České video-on-demand služby Voyo a Topfun se střely v první značce chytrých televizorů: Samsung. Která služba nabízí 189 Kč měsíčně více obsahu? A stojí vůbec i za necelé dvě stokoruny?

Jiří Macich ml.

8. 11. 2012 6:30

Topfun v listopadu zamíří do dalších Smart TV

Česká video-on-demand služba Topfun má být během několika nejbližších týdnů zpřístupně již přibližně pro deset značek televizorů. Pro Lupu to uvedl Radek Přikryl, obchodní ředitel společnosti Topfun Media, která službu provozuje. Ta v současnosti podporuje chytré televizory a přehrávače korejských výrobců Samsung a LG.

Jiří Macich ml.

19. 10. 2012 19:07

Topfun nově pro televizory LG, podporovány jsou však jen letošní modely

Česká video-on-služba Topfun je nyní dostupná v chytrých televizorech a další černé elektronice značky LG z produktové řady pro rok 2012. Starší zařízení nejsou podporována. Aplikace přichází krátce po vypršení roční exkluzivní spolupráce s dalším korejským výrobcem elektroniky, společností Samsung.

Jiří Macich ml.

31. 8. 2012 16:31
| 5

Topfun prý dorazí do dalších chytrých televizorů do tří týdnů

Česká video-on-demand služba Topfun byla rok exkluzivně dostupná pouze v chytrých televizorech a Blu-ray přehrávačích značky Samsung. Před časem byla oznámena chystaná podpora chytré černé elektroniky dalších značek. Do tří týdnů má být Topfun k dispozici pro majitele chytrých televizorů a přehrávačů značek LG, Panasonic a Philips.

Jiří Macich ml.

10. 8. 2012 15:13