Hlavní navigace

Topfun nově v televizorech Panasonic a s novými TV stanicemi

23. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká služba Topfun je nově dostupná v letošních modelech televizorů a přehrávačů značky Panasonic s podporou služby Viera Connect. K dispozici je tak již v pěti značkách chytré elektroniky: Samsung, LG, Philips a nově tedy i Panasonic, který je po jihokorejské značce Samsung teprve druhou značkou černé elektroniky, kde se Topfun střetává s konkurenční službou Voyo. Třetí by se brzy mělo stár rovněž jihokorejské LG, podpora jehož chytré černé elektroniky je ze strany služby Voyo dlouhodobě…

Česká služba Topfun je nově dostupná v letošních modelech televizorů a přehrávačů značky Panasonic s podporou služby Viera Connect. K dispozici je tak již v pěti značkách chytré elektroniky: Samsung, LG, Philips a nově tedy i Panasonic, který je po jihokorejské značce Samsung teprve druhou značkou černé elektroniky, kde se Topfun střetává s konkurenční službou Voyo. Třetí by se brzy mělo stár rovněž jihokorejské LG, podpora jehož chytré černé elektroniky je ze strany služby Voyo dlouhodobě plánována. 

ICTZ23

Služba Topfun též rozšířila nabídku televizních stanic, které lze jejím prostřednictvím sledovat přes Internet. Zdarma je pro registrované uživatele k dispozici vysílání televize Pětka, která mj. figuruje jako volná celoplošná stanice v třetím pozemním multiplexu, ale čerstvě se objevily otazníky nad jejím dalším osudem. Za 20 Kč měsíčně pak je možné sledovat Sport 5 dostupný jinak v nabídkách satelitních a kabelových operátorů. 

Jak jsme vás již exkluzivně informovali s předstihem, v rámci dlouhodobé spolupráce Samsung a Topfun novým majitelům chytrých televizorů a přehrávačů jihokorejské značky nabízí na šest měsíců zdarma vysílání vybraných televizí. Nyní můžeme upřesnit, že jde o filmové kanály Filmbox a CS Film, dětský kanál CS Mini a právě nově zařazené televize Sport 5 a Pětka. Tyto televize doplňují promo nabídku služby Topfun Start na půl roku zdarma.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.