Hlavní navigace

Nova zvýhodnila Voyo Player, v prodeji je teď se čtvrtletním před­platným zdar­ma

13. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Noví i stávající abonenti služby Voyo si v předvánoční akci mohou zakoupit Voyo Player se čtvrtletním předplatným zdarma. Topfun sází na satelitní přijímač, který byl pro změnu zlevněn.

Televizní skupina Nova zjevně hodlá v předvánoční nákupní sezóně podpořit prodej zařízení Voyo Player pro přístup k video-on-demand službě Voyo nehledě na značku či typ televizoru. Kupující za 1399 Kč vedle samotného zařízení získají předplatné služby Voyo na tři měsíce zdarma. Standardní cena čtvrtletního předplatného je 499 Kč.


Autor: Jiří Macich ml.

Voyo v zařízení Voyo Player vypadá stejně jako aplikace pro chytré televizory, ale dle našeho testu je svižnější.

Akce je určená pro nové i stávající uživatele služby. Tři měsíce lze Voyo používat od data prvního přihlášení k uživatelskému účtu prostřednictvím nově pořízeného zařízení Voyo Player. Akce platí do 31 ledna 2014, do kdy musí toto první přihlášení proběhnout. Podrobnou recenzi zařízení jsme vám přinesli minulý měsíc.

KL23 hlasovani

Podobný přehrávač by na předvánoční trh ráda přinesla také konkurenční služba Topfun, ovšem vyskytly se průtahy ve výrobě. Původně měl být k dispozici již v září. Podle posledním nám známých informací by mohl být na trh uveden v prosinci. Během podzimu však firmy Topfun Media a Inter-Sat uvedly do prodeje satelitní přijímač Zircon iHD podporující službu Topfun.

Jeho cena díky mírně slevě klesla pod hranici 3000 Kč. Podporuje také hybridní televizní vysílání (HbbTV), takže nabízí přístup i k obsah ze služby iVysílání, archivu veřejnoprávní České televize. Dále umožňuje nahrávání televizních pořadů na externí pevný disk připojený přes USB 2.0. Jeho rozsáhlou recenzi si můžete přečíst na našem sesterském serveru DigiZone.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).