Hlavní navigace

Pro Topfun nově dodává obsah i AXN

4. 10. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Abonentům video-on-demand služby Topfun se rozšiřuje nabídky díky obsahu od AXN. Mohou tak sledovat třeba seriálovou novinku Hannibal. Službu Topfun podporuje nový satelitní přijímač.

Provozovatel česká video-on-demand služby Topfun se domluvil na spolupráci s rodinou televizních kanálu AXN, které diváci mohou znát například z nabídky satelitních či kabelových operátorů. Výsledkem je rozšíření předplatného Topfun Start o novinku zvanou AXN Now. Cena předplatného se nemění. Topfun Start nadále vyjde na 49 Kč měsíčně.

Za tuto sumu si abonenti mohou měsíčně přehrát až pět desítek titulů z archivu služby Topfun. Pod hlavičkou AXN Now se skrývá celkem 17 hodin obsahu, který se bude každý měsíc občerstvovat pěti hodinami nového obsahu. AXN Now nabídne třeba seriál Hannibal, což je letošní zatím vysoko hodnocená seriálová novinka s postavou Hannibala Lectera.

BRAND

Satelitní přijímač Zircon iHD

Služba Topfun je poměrně krátce dostupná v novém multifunkčním zařízení Zircon iHD. Jedná se satelitní přijímač (Skylink Ready), který podporuje technologii HbbTV, takže může nabídnout i HbbTV služby České televize včetně iVysílání, rozsáhlého archivu veřejnoprávního média. Zároveň slouží jako digitální rekordér a jednoduché multimediální centrum.

Zircon iHD je v prodeji za 2 990 Kč. Výrobcem je česká společnost Inter-sat. Ta pro Topfun vyrobí také jednodušší a levnější IP box určený primárně pro přístup ke službě Topfun. O jeho přípravách jsme již informovali. Podle původních zpráv měl být k dispozici v září. Zatím je však stále ve výrobě. Jeho koncová cena by se měla pohybovat pod hranicí 1 000 Kč.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).