Hlavní navigace

Topfun uvádí balíček sportovních kanálů pro chytré mobily a tablety

6. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Eurosport a další atraktivní kanály pro sportovní nadšence nyní nabízí služba Topfun ve své mobilní aplikací pro Android, iOS a Windows Phone za 99 Kč měsíčně.

Česká video-on-demand služba Topfun zjevně hledá nové zákazníky mezi uživateli chytrých mobilů a tabletů. Nedávno jsme vás informovali o uzavřením strategického partnerství s mobilním operátorem Vodafone. Další novinkou je balíček sportovních kanálů, jejichž vysílání lze v mobilní aplikaci Topfun sledovat na displeji chytrého mobilu, tabletu a jiné chytré mobilní elektroniky. 

Nová služba Topfun Sport je českým uživatelům dostupná za 99 Kč měsíčně, slovenským pak za 4 € měsíčně. Balíček obsahuje sportovní kanály Eurosport, Eurosport 2, Slovak Sport, Auto Motor a Sport, Golf Channel a Sport 5. Dostupný je v mobilní aplikaci služby Topfun pro zařízení se systémem Android, iOS a Windows Phone.

BRAND

Topfun dále plánuje tento balíček rozšiřovat o další TV sportovní kanály a zpřístupnit jej kompletně na webu a Smart TV,“ uvedl Radek Přikryl, obchodní ředitel provozující společnosti Topfun Media. Služba Topfun byla nedávno zpřístupněna pro chytré televizory dalších značek. Konkrétně Gogen a Hyundai.

Pro chytré televizory (Smart TV) a další chytrou černou elektroniku značky Samsung, LG, Philips, Panasonic a Sony je služba Topfun dostupná již z dřívějška. Chystá se i podpora dalších značek chytré černé elektroniky. Potřebné aplikace jsou prý již ve stádiu legalizace, tedy testování a schvalování výrobci elektroniky. 

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).