Hlavní navigace

Topfun v listopadu zamíří do dalších Smart TV

Jiří Macich ml.

Česká video-on-demand služba Topfun má být během několika nejbližších týdnů zpřístupně již přibližně pro deset značek televizorů. Pro Lupu to uvedl Radek Přikryl, obchodní ředitel společnosti Topfun Media, která službu provozuje. Ta v současnosti podporuje chytré televizory a přehrávače korejských výrobců Samsung a LG.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká video-on-demand služba Topfun má být během několika nejbližších týdnů zpřístupně již přibližně pro deset značek televizorů. Pro Lupu to uvedl Radek Přikryl, obchodní ředitel společnosti Topfun Media, která službu provozuje. Ta v současnosti podporuje chytré televizory a přehrávače korejských výrobců Samsung a LG.

Od 1. listopadu 2012 se má podpora černé elektroniky rozrůst o značku Philips. Ještě během listopadu 2012 prý bude služba Topfun dostupná pro chytré televizory a přehrávače značek Sony, Panasonic a Sharp. Již takřka od svého startu služba Topfun podporuje set-top-boxy Humax.

V současnosti připravujeme článek věnujícící se aplikacím služeb Topfun a Voyo a jejich nabídce pro chytrou černou elektroniku značky Samsung, kde se konkurenční služby poprvé střetávají. Na televizní obrazovce lze službu Topfun využívat také díky chytrým set-top-boxům se systém Android jako je Noontec A9 Smart TV Box, jehož recenzi připravuje náš sesterský server Root.cz.