Hlavní navigace

Open source software v praxi na Linux Expo

19. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zajímají vás realizované projekty s využitím otevřeného software jak v komerční, tak v neziskové sféře? Na 8. ročníku LinuxExpa budete mít možnost seznámit se např. s komplexním linuxovým řešením na základní škole v Přerově, implementací SAP R/3 na Linuxu ve VOKD Ostrava, nasazením open source řešení v reálném provozu Městských úřadů Nové Město na Moravě a v Turnově a dalšími zajímavými implementacemi. Své zkušenosti, přehled úspěchů i neúspěchů při používání i nasazování open source řešení…

Zajímají vás realizované projekty s využitím otevřeného software jak v komerční, tak v neziskové sféře? Na 8. ročníku LinuxExpa budete mít možnost seznámit se např. s komplexním linuxovým řešením na základní škole v Přerově, implementací SAP R/3 na Linuxu ve VOKD Ostrava, nasazením open source řešení v reálném provozu Městských úřadů Nové Město na Moravě a v Turnově a dalšími zajímavými implementacemi. Své zkušenosti, přehled úspěchů i neúspěchů při používání i nasazování open source řešení budou prezentovat přímo správci těchto systémů. Konference a výstava zaměřená na open source software a Linux, LinuxExpo 2008, proběhne 15. – 16. dubna v konferenčním centru hotelu Artemis Olympik Praha.

Podrobný program a možnost registrace naleznete na www.linuxexpo.cz. Hlavním mediálním partnerem je server Root.cz, mediálním partnerem je Lupa.cz.