Hlavní navigace

Opera Software testuje vlastní e-mailovou službu

11. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Opera Software rozšiřuje portfólio svých internetových služeb o bezplatnou e-mailovou službu My Opera Mail. Momentálně je k dispozici její první veřejná betaverze. Přihlásit se do ní lze díky stejným přihlašovacím údajům jako pro My Opera, Opera Link nebo Opera Unite. Nová služba poskytuje svým uživatelům e-mailovou schránku o kapacitě zatím 1 GB s adresou ve formátu uzivatelske.jmeno@myopera.com.

Společnost Opera Software rozšiřuje portfólio svých internetových služeb o bezplatnou e-mailovou službu My Opera Mail. Momentálně je k dispozici její první veřejná betaverze. Přihlásit se do ní lze díky stejným přihlašovacím údajům jako pro My Opera, Opera Link nebo Opera Unite. Nová služba poskytuje svým uživatelům e-mailovou schránku o kapacitě zatím 1 GB s adresou ve formátu uzivatelske.jme­no@myopera.com.

My Opera Mail přichází s kompaktním webovým rozhraním, kterému zatím chybí česká lokalizace. Dále je možný přístup přes protokol IMAP prakticky z libovolného e-mailového klienta. Opera Software chce, aby jeho e-mailová služba byla široce dostupná pro nejrůznější zařízení: od mobilních telefonů přes tablety s dotykovým displejem po osobní počítače. Otázkou je, jestli na přesyceném e-mailovém trhu má výraznější šanci na nějaký zajímavý úspěch.

Zdroj: Choose Opera

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).