Hlavní navigace

Operátoři pro satelitní službu CS Link nabízejí zákazníkům pojištění

2. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 12. 2010

S neobvyklou nabídkou na sjednání pojištění pro případ pobytu v nemocnici přichází minimálně jedno z externích zákaznických center, které poskytuje služby společnosti Media Vision, provozovateli satelitní platformy CS Link. Informace se objevila například na diskusním fóru webu Parabola.cz, v úterý se s tímto faktem seznámil i redaktor tohoto webu, když mu operátorka zmíněného call centra zavolala.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Satelitní služba CS Link vezme zavedení systému Irdeto bleskově

Vše probíhá jako standardní telemarketing. Operátorka se ohlásila jménem svým a společnosti Media Vision a sdělila, že ve spoluprácí s nejmenovanou pojišťovnou nabízí zákazníkovi výhodnou nabídku pojištění. Podle marketingové manažerky společnosti Lucie Gleichové je ale něco takového naprosto nepřípustné. Při telefonickém hovoru odmítla, že by společnost Media Vision něco takového nabízela. V opačném případě prý sjedná okamžitou nápravu.

ČTĚTE TAKÉ: CS Link: Kód CryptoWorks nebude mít problémy ani po roce 2012

ICTZ23

Máme čtyři externí společnosti po celé republice, které pro Media Vision zajišťují telemarketing, ale žádná z nich si toto nemůže dovolit. Pokud se to skutečně stalo, sjednáme nápravu a už se to nebude opakovat, uvedla pro DigiZone.cz Lucie Gleichová. Jak se k této aktivitě staví například konkurenční Skylink? Nikdy jsme nic takového nenabízeli a myslím si, že by to naši zákazníci ani neocenili. Přijde mi to nestandardní, uvedl výkonný ředitel společnosti TradeTec, zástupce Skylinku v tuzemsku, Jaromír Glisník.

Server DigiZone.cz má v případě potřeby část hovoru jako důkaz pořízenou.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.