Hlavní navigace

Organizuje Microsoft s AOL "letadlo"?

31. 1. 2000
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Velmi zajímavý mail, jak jinak než hromadně rozesílaný a mocně forwardovaný, se objevil minulý týden v mém mailboxu. Microsoft s AOL podle něj pořádají zvláštní akci, kterou si chtějí udržet podíl na trhu, a díky tomu může každý získat desítky tisíc dolarů! No nekupte to, když je to tak levný.

Predavam tento dopis jelikoz osoba, ktera mi tento dopis zaslala, je velmi vzdelany odbornik a zaroven dobry pritel, ktery nezasila zadne hlouposti.

Microsoft a AOL jsou v soucasnosti nejvetsimi spolecnosti v oblasti Internetu. Z tohoto duvodu vynakladaji usili aby program Internet Explorer nadale zustal programem nejrozsirenejsim a nejnavstevovanejsim. Microsoft a AOL provadi tzv. beta test. Pokud tento e-mail predate dal (okenko predat dal) svym znamym a pratelum, spolecnost Microsoft je tento postup schopna sledovat (pokud jste uzivatelem Windows Microsoft) v prubehu dvou tydnu. Za kazdou osobu, ktere tento dopis predate, Vam Microsoft zaplati 245 USD, za kazdou osobu, ktere tento dopis predate a tato osoba dopis preda dal, Vam Microsoft zaplati 243 USD, a za kazdou treti osobu, ktera tento e-mail obdrzi, Vam zaplati 241 USD. Behem dvou tydnu, Vas bude Microsoft kontaktovat a pozada Vas o adresu, na kterou Vam zasle sek.

Myslel jsem si ze se jedna o podvod, ale po dvou tydnech prijeti tohoto e-mailu a predani dal me kontaktoval Microsoft na mou e-mail adresu a behem nekolika dnu jsem obdrzel sek na 24.800 USD. Musite odpovedet pred tim nez beta test skonci.

Jediny clovek ktery tento program muze realizovat je pouze Bill Gates. Veskere marketingove vydaje hradi prave on. Spravna volba je na Vas !!!!

Před nedávnem vzrušila většinu zpravodajských serverů zpráva o tom, že Bill Gates odstoupil z výkonné pozice v Microsoftu a přesunul se na místo, kde se bude moci více věnovat strategii. Akce, o které informuje tento mail, by mohla dát odpověď na otázku, co bude nyní Bill vlastně dělat. Je známo, že charitativní činnost manželů Gatesových je rozsáhlá, ale nyní zřejmě překročí všechny meze: hodlají podpořit domácí kasičku všech uživatelů Windows. Nebo bychom to měli spíše chápat jako odškodnění? :-)

ebf - tip - debata

Řetězové dopisy už k Internetu tak trochu patří. Doposud šlo většinou o varování před nějakým záhadným virem, který napadá počítače po Internetu, nyní však jejich původci mění strategii: na „viry“ se nachytá čím dál méně lidí. Občas však člověk dostane něco, co ho pobaví – a tento kousek mezi ně patří.

Marek Antoš

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).