Hlavní navigace

Originální X Factor opouští producent a porotce Simon Cowell

7. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 9. 2010

Britskou talentovou pěveckou show X Factor opustí v dohledné době její výkonný producent a jeden z porotců Simon Cowell. Ve svém dnešním vydání o tom informuje deník The Sun. Informaci už na svém webu potvrdila také britská komerční televize ITV 1, která X Factor na tamním trhu vysílá. Důvodem má být skutečnost, že se chce Cowell věnovat práci na americké verzi své show. Vysílání této a britské mutace by se navíc od příštího září krylo.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Nova se svou talentovou show vyhrála včera ještě těsněji než minule

V příštím roce plánuji práci na jedné show, ale v Anglii žádnou. Mám smlouvu pouze pro letošní rok, uvedl pro deník The Sun Cowell. X Factor byl v Británii odpovědí na soutěž American Idol, nyní ale má paradoxně v příštím roce vzniknout v USA tato lokalizovaná verze, na které pracuje právě Cowell. Ten je také jedním z porotců britské mutace soutěže Got Talent od společnosti FremantleMedia, kterou nyní v České republice a na Slovensku vysílají televize Prima a JOJ. Zdroj z televize ITV uvedl, že doufá v opětovný návrat Cowella v roce 2012.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.