Hlavní navigace

Ostuda, blamáž

29. 6. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seznam dnes o půlnoci spustil novou verzi své služby Spolužáci.cz. Hned od časných ranních hodin se zvedla vlna nevole a povyku směřujících na hlavu admina Pavla Francírka: „Franci, kdo u vás tu novou verzi ‚odzkoušel‘ a zjistil její funkčnost? Přece není možný pustit do světa takové bláboly. To jste si to fakt neověřili?? Stydíte se teď aspoň, nebo ani nevíte co to slovíčko znamená?“. Ohlasů bylo tolik a tak negativních, že kolem poledne Seznam vrátil starší verzi. Ivo Lukačovič se na svém…

Seznam dnes o půlnoci spustil novou verzi své služby Spolužáci.cz. Hned od časných ranních hodin se zvedla vlna nevole a povyku směřujících na hlavu admina Pavla Francírka: „Franci, kdo u vás tu novou verzi ‚odzkoušel‘ a zjistil její funkčnost? Přece není možný pustit do světa takové bláboly. To jste si to fakt neověřili?? Stydíte se teď aspoň, nebo ani nevíte co to slovíčko znamená?“. Ohlasů bylo tolik a tak negativních, že kolem poledne Seznam vrátil starší verzi. Ivo Lukačovič se na svém blogu veřejně omluvil a označil novou verzi za chybu. Podle některých vyjádření na fórech to také vypadá, že ze Spolužáků definitivně odchází společnost Internet Pb, která je duchovním otcem celého serveru a vše má již plně pod svou taktovkou pouze Seznam. Všichni jsme mohli vidět, jak to po pár hodinách přebrané kontroly vypadalo.

Autor článku

Autor do května 2013 působil jako CEO srovnávače Heureka.cz, předtím pracoval v jablonecké společnosti Miton. Vystudoval Hospodářskou fakultu v Liberci a příležitostně píše svůj blog Oříšek.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).