Hlavní navigace

Ovi Mail obsluhuje Yahoo, o e-maily prý nikdo nepřijde

8. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tento týden začal již dříve avizovaný přesun e-mailových schránek uživatelů služby Ovi Mail pod křídla amerického portálu Yahoo. Nokia věří, že právě Yahoo je tím správným spojencem, který dovede technologicky zajistit chod e-mailové služby a její rozvoj. Faktem je, že Yahoo má v této branži mnohem větší zkušenosti. Uživatelé zároveň budou moci svůj Ovi Mail účet použít pro přístup k službám od Yahoo.

Tento týden začal již dříve avizovaný přesun e-mailových schránek uživatelů služby Ovi Mail pod křídla amerického portálu Yahoo. Nokia věří, že právě Yahoo je tím správným spojencem, který dovede technologicky zajistit chod e-mailové služby a její rozvoj. Faktem je, že Yahoo má v této branži mnohem větší zkušenosti. Uživatelé zároveň budou moci svůj Ovi Mail účet použít pro přístup k službám od Yahoo.

S převody stávajících schránek pod křídla Yahoo však nastal problém. Uživatelé si stěžují, že po převodu schránky nevidí dříve uloženou korespondenci nebo kontakty. Podle Nokie jde ale jen o dočasný problém a nikdo prý o svá data nepřijde. E-maily a kontakty budou do schránek nakopírovány během několika dnů. O dokončení převodu ze starého systému bude každý uživatel vyrozuměn e-mailem.

Zdroj: Ovi Blog

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).