Hlavní navigace

Panasonic nabízí zájemcům o OLED televizory soutěž o zájezd do Hollywoodu

21. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci, kteří si ještě do Vánoc pořídí od Panasonicu televizor OLED, si mohou splnit i další přání – výlet do Mekky filmového průmyslu.

Televizory OLED od firmy Panasonic vznikají ve spolupráci se skutečnými filmovými tvůrci přímo v hollywoodských studiích, aby kvalita obrazu odpovídala představám filmařů. Náročným požadavkům na kvalitu obrazu by měla mimo jiné odpovídat certifikace THX 4K Display, kterou mohou získat jen modely, které projdou laboratorním testováním ve třech desítkách různých kategoriích, což splňují televizory řady Panasonic EZ1000 a EZ950. 

KL24

Oba modely vyhovují také podmínkám pro získání standardu Ultra HD Premium, deklarujícího splnění kritérií souvisejících s rozlišením, dynamickým rozsahem a širokým barevným gamutem. Uvedené televizory se navíc vyrábí přímo v České republice a z plzeňského závodu pak putují do celého světa. A právě s plzeňským podnikem souvisí i soutěžní otázka, která může v případě správně odpovědi zajistit třem majitelům nejnovějších OLED televizorů Panasonic cestu do Ameriky.

Soutěžící, kteří si do konce letošního roku koupí jeden z OLED televizorů Panasonic TX-77EZ1000E, TX-65EZ1000E, TX-65EZ950E nebo TX-55EZ950E, zaregistrují svůj nákup na soutěžní microsite a tipnou si odpověď na soutěžní otázku o tom, kolik OLED televizorů Panasonic se letos v Plzni vyrobilo, mohou vyhrát výlet pro dvě osoby do Hollywoodu. V rámci speciálního programu pak navštíví hollywoodské studio a známé lokality v Los Angeles, zažijí přehlídku Hollywood Boulevard, uvidí Beverly Hills, Griffith Observatory a užijí si relax na plážích ve Venice a Santa Monice. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).