Hlavní navigace

Pavel Krbec z Novy bude rozvíjet internetové aktivity polovičního majitele Primy MTG

2. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DOPLNĚNO – „Budu pracovat mimo jiné dál s myšlenkami, s nimiž přijde na Primu šéf internetové sekce Daniel Grunt,“ řekl DigiZone.cz Pavel Krbec, který nastupuje přímo jako člen týmu MTG.

Pavel Krbec, který ještě donedávna patřil mezi klíčové postavy managementu televize Nova, působil tu jako ředitel internetu, nastupuje do mediálního koncernu Modern Times Group (MTG), kde bude rozvíjet internetové aktivity této společnosti v oblasti střední a východní Evropy označované zkratkou CEE. Krbec to potvrdil serveru DigiZone.cz. Pod rozvojem internetových aktivit si je možné podle jeho slov představit například další práci s myšlenkami, se kterými přijde šéf Primy Online Daniel Grunt v rámci mediální skupiny Prima.

K TÉMATU: Pavel Krbec definitivně končí na Nově, odchází i z vedení Sdružení pro internetovou reklamu

Skupina MTG je polovičním majitelem televize Prima, druhou část drží společnost FTV Prima podnikatele Ivana Zacha. O odchodu Pavla Krbce z Novy se začalo hovořit už na konci listopadu loňského roku. Informaci tehdy přinesl jako první server MediaGuru.cz. Zdroj z televize Nova, který si přál zůstat v anonymitě, tehdy naší redakci řekl, že jednání s Krbcem stále probíhají. Ve druhé polovině prosince však už bylo jasné, že nejsilnější televizní skupina v České republice o šéfa svých internetových aktivit skutečně přijde.

CIF23

Oficiální stanovisko viceprezidenta MTG Marka Singera k nástupu Pavla Krbce (doplněno v pátek 14:54):

Pavel Krbec nastupuje na pozici CEE New Media Managera, kde bude v úzkém kontaktu s Danielem Gruntem a s online manažery z dalších zemí MTG, implementovat úspěšné modely jako je Prima Online či bulharské NetInfo.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).