Hlavní navigace

Bývalý moderátor Pavel Zuna opouští internetovou televizi Stream.cz

6. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 6. 2011

Někdejší šéfredaktor zpravodajství a moderátor hlavních zpravodajských relací televizí Nova a Prima Pavel Zuna odchází z pozice programového ředitele internetové televize Stream.cz. Pro oborový týdeník Marketing & Media to uvedla manažerka PR a interní komunikace Seznam.cz, který tento portál stoprocentně ovládá, Irena Zatloukalová. Společnost hledá v tuto chvíli jeho nástupce.

Z ARCHIVU: Pavel Zuna povede program internetové televize Stream.cz

Pavlovi Zunovi bohužel neumíme nabídnout v rámci fúze Global Inspiration a Seznamu takovou pozici, která odpovídá jeho stávajícímu zařazení a ohodnocení v Global Inspiration. Pavel Zuna během svého působení více než zdvojnásobil návštěvnost a počty zhlédnutí Stream.cz a svou misi zde tak na výbornou splnil, pochválila si roční angažmá Zuny ve Stream.cz Zatloukalová. Bývalý novinář působil v internetové televizi od loňského května, kdy nahradil šéfa programu Petra Svobodu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).