Hlavní navigace

Pavla Tomicová novou tváří TV Barrandov, diváky provede magazínem Chce to nápad!

12. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE „Všeumělství a kutilství je u nás stále rozšířené a zaznamenali jsme poptávku po podobném pořadu,“ komentuje uvedení nového magazínu programový šéf stanice Petr Lesák.

Další podzimní programovou novinku zařazuje do svého vysílání plnoformátová televize Barrandov. V sobotu v 11 hodin se na její obrazovce objeví poprvé hobby magazín Chce to nápad!, kterým bude provádět diváky svérázná herečka Pavla Tomicová. Ta je známá například ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, Ulice, Gympl a některých dalších. Stopáž pořadu bude 30 minut a opakovat se bude s týdenní periodicitou. Každý díl také uvede několik reportáží, na kterém pracuje tým redaktorů. Zaměří se na témata, jako jsou byt, dům, zahrada, stavba, chata, chalupa, bylinky, zahradničení, zdravá výživa a řada dalšího.

CIF23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Na Barrandově bude sedm předvolebních debat Týdne, vždy ve čtvrtek od 20:15

Všeumělství a kutilství je u nás stále rozšířené a zaznamenali jsme poptávku po podobném pořadu. Přicházíme proto s hobby magazínem, kde vítáme všechny dobré nápady, zlepšováky, recepty a osvědčené postupy. Těšíme se na tipy a maily od diváků. Jsme také moc rádi, že moderátorkou se stala oblíbená herečka Pavla Tomicová, uvedl při příležitosti uvedení nového pořadu na televizní obrazovky programový ředitel stanice Petr Lesák. Sama Tomicová ke své nové roli uvedla: Můj tatínek byl domácí kutil. Trávila jsem spolu s ním v jeho dílničce spoustu času. Do dnes ve mne ten zájem o hobby přetrval.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).