Hlavní navigace

Pavol Habera dalším porotcem Česko Slovenské SuperStar na Nově a Markíze

20. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slovenský zpěvák seděl už v porotě předloňské Talentmanie, kterou vysílaly obě televize proti prvnímu ročníku show Česko Slovensko má talent konkurenční Primy a Joj

Druhým známým porotcem nového ročníku pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, kterou chystají na začátek příštího roku televize Nova a Markíza, bude slovenský zpěvák Pavol Habera. Zasedne tak vedle zpěvačky Ewy Farne, jejíž angažmá v SuperStar oznámila Nova před několika dny. Habera se do SuperStar vrací, v minulosti už v její porotě seděl a objevil se i v prvním a zároveň posledním ročníku Talentmanie, již Nova s Markízou vysílaly na podzim 2010.

K TÉMATU: Ewa Farna bude porotkyní v nové Česko Slovenské SuperStar na Nově a Markíze

„Jsem velmi rád, že se nám opět podařilo Paľa dostat na palubu SuperStar! On je pro mě Simon Cowel Česko-Slovenska a SuperStar by bez něj nebyla SuperStar. Nejznámější kat soutěže se vrací a já se na opětovnou spolupráci s ním velmi těším,“ komentoval Haberovo porotcování kreativní producent a režisér SuperStar Pepe Majeský. Zpěvák podle svých slov tentokrát nabídku Novy a Markízy důkladně a dlouho zvažoval.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Nova s Markízou se po Hlasu Česko Slovenska příští rok opět vrátí k SuperStar

“Najít nové talentované zpěváky je vždy výzva a každý nový ročník je o to těžší a těžší. Je to ale zároveň i to, co mě na této soutěži baví a láká. Pokud se nám podaří najít aspoň jednoho zpěváka, kterému splníme jeho sen o profesionální kariéře, budu z toho mít dobrý pocit. Už se na novou SuperStar těším,“ prohlásil Habera. Castingy na novou SuperStar jsou už v běhu, poslední dva se uskuteční 1. a 2. prosince v Bratislavě a 15. a 16. prosince v Praze.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.