Hlavní navigace

Penthouse HD Promo na Eurobirdu skončil

7. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 10. 2009

Na satelitu Eurobird 9 na pozici 9 st. východně bylo ukončeno vysílání stanice Penthouse HD Promo. Přesto, že se jednalo pouze o propagační vysílání, jeho diváci mohli sledovat celé filmy, ze kterých byly vystřiženy pouze pornografické scény. Vysílání tohoto kanálu však už v tuto chvíli ztratilo svůj smysl, protože byl spuštěn na ostro soft-erotický program Penthouse HD a hard-core stanice Penthouse HD 1 a Penthouse HD 2.

Spolu se startem zmíněných televizí došlo také ke spuštění webových stránek na adrese www.penthouseh­dtv.com. Kromě vysílacího schématu zde najdou zájemci informace o tom, jak si program mohou předplatit, a to v položce How to order?. Zajímavostí je, že pouze uvádí e-mail, na který má budoucí abonent napsat a následně by se měl dozvědět bližší informace. Pomocí webových stránek je možné také aktivovat smard card pro příjem stanic Penthouse HD. Obsáhlá je překvapivě záložka Services, která obsahuje tzv. Frequently Asked Questions (FAQ).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.